Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WSEI uczelnia

Utworzony przez Mari, 29 lipca 2011 r. o 21:58
A ja tam wykładam i nie narzekam ! Dobrze płacą, głąbów i tak się niczego nie nauczy! Więc jak macie narzekać to pójdźcie sobie na dzienne, a nie płacicie i myślicie, że za pieniądze po du*** was będą całować i nic nie wymagać!
jaka uczelnia tacy wykładowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj na pewno znajdziecie uczelnie dla siebie: http://www.study4u.eu/Uczelnie/Polska/Lublin/   Dobra strona, bardzo mi pomogła przy wyborze uczelni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej. Wybieram się na tą uczelnie a magisterkę z administracji i chaciałbym się dowiedzieć czy na koniec studiów jest egzamin magisterki i czy na obronę dostaję się pytania do opracowania ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSEi jest uczelnią, która mimo, że prywatna otwarta jest na studentów. Nie oszukujmy się, że po jakichkolwiek innych kierunkach, które są zarówno na WSEI i innych uczelniach w Lublinie można znaleźć pracę łatwiej. Dzisiaj wszędzie jest podobnie z brakiem pracy i jak człowiek nie pokombinuje i nie powęszy, nie rozszerzy kwalifikacji, DOŚWIADCZENIA to bez względu czy po KUL czy po WSEI bezrobotnym pozostanie.   Ja osobiście, jako student kończący tą uczelnie mogę powiedzieć, że mimo kasy jaką wydałem na studia nie żałuję ani złotówki. Uczelnia wychodzi do studentów z ogromną ilością projektów, propozycji stażów (również płatnych), wolontariatów, konferencji naukowych ze znanymi osobami z zagranicy i Polski, możliwości szkoleń i wymian międzynarodowych dla najlepszych.   Jest też bardzo dobra pomoc stypendialna dla studentów i jeżeli człowiek ma z czymś problem (nie tylko w nauce ale i w życiu osobistym) są wyszkolone osoby, które pomogą z otwartym sercem i zrozumieniem np. tworzone przez studentów Psychologii Akademickie Centrum Wsparcia Rówieśniczego plus Centrum Diagnozy i Terapii otwarte dla studentów prowadzone przez pomocne i otwarte Panie specjalistki.   Ja po paru latach studiów na WSEI, mogę powiedzieć, że dużo się tam nauczyłem. Zauważyłem też tutaj że bardzo dużo osób ma roszczeniowe podejście do pewnych spraw "... bo płace to mi sie należy". Owszem należy Ci się jeżeli sam (sama) po to sięgniesz, bo za Twoje pieniądze masz tam stworzone świetne warunki do nauki i indywidualnego rozwoju tylko, że sam musisz tego chcieć i po to sięgnąć.   Kadra jest bardzo profesjonalna. Trafiają sie tacy co mówią ciekawie, lub tacy co przynudzają - jak wszędzie. Zdarzają się pomyłki-nie ma ludzi idealnych, zawirowania szczególnie w okresie sesyjnym ale wszystko da się ogarnąć bez nerwów. Poza tym potem można iść dalej i kształcić się gdzieś indziej na innych uczelniach jeżeli ktoś czuje taką potrzebe bo WSEI mu np. nie odpowiada. Robić kursy, szkolić się.   Studenci są różni i to niemożliwe żeby wszystkim się podobało i wszyscy byli zachwyceni.   Mój głos jest jak najbardziej pozytywny. Widze jak się uczelnia rozwija, jak wiele osób z zagranicy przyjeżdża. Wybudowana w przeciągu paru miesiecy nowa biblioteka. Wszystko. No po prostu polecam :)   Student.              
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak wygląda obrona mgr na tej uczelni ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgodze sie z negatywna opinia o tej uczelni dziekanat wydzialu pedagogiki i psychologii jest do niczego baby siedza i maja pretensje ze musza wykonywac swoja prace, maialam doxczynienia z wieloma uczelniami ale ta jest do niczego, nie polecal indeksy trzymaja do ostatniej chwili plany podaja na dwa dni przed zjazdem i maja gdzies ze czlowiek studjujac zaocznie musi wczesniej wpisac sie w grafik w pracy tak zeby moc sobie ustalic wolne na zjazd. Jeszcze raz odradzam skladania tam dokumentow Studiowalam juz na kulu i Na wyzszej szkole pedagohicznej na slowiczej i tam nie bylo problemow a tu.... zal, dziekanat do niczego!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej, chciałabym iść na pedagogikę terapeutyczną  z rehabilitacją. jak na każdy kierunek trzeba się przyłożyć bo nic samo nie przyjdzie :P  chciałabym się dowiedzieć jak się na tym kierunku studiuje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś jest na logistyce...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej, chciałabym iść na pedagogikę terapeutyczną  z rehabilitacją. jak na każdy kierunek trzeba się przyłożyć bo nic samo nie przyjdzie :P  chciałabym się dowiedzieć jak się na tym kierunku studiuje :)
  Pierwsze 2 lata to teoria ogólna, ale jak się zaczną specjalizacje to juz jest fajniej i sa ciekawe zajęcia (jestem po ped, terapeutycznej z rehabilitacją - super specjalizacja). Niestty panie z dziekanatu są do kitu, szczególnie "pani Małgosia" - strasznie złośliwa i leniwa! Ogólnie nie polecam studiowania pedagogiki (nie ważne na jakiej uczelni) bo po tych studiach jest bardzo cięzko z pracą :/ Uczelnie jak najbardziej polecam (studiowałam tam 5 lat), ale wybierz inny kierunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  1. Czytajac pozytywne wpisy o tej uczelni wydaje mi sie ze pisza je osoby tam pracujece, lapiace sie wszelkich metod by utrzymac swoje miejsce pracy. Prawda jest taka ze wsei to maszynka do zarabiania bieniedzy na naiwniakach. Serce mi sie kolacze jak slysze reklame wsei. Jedna wielka bzdura, falsz i obluda. Chyba wiecie jak dzialaja reklamy, proszki do prania cudnie piora, napoje, sprzet cacy, a rzeczywistosc swoja droga. Tak?!. Wystaczy poczytac poprzednie posty i wypowiedz jednego z jej pracownikow odnoscnie studentow (nie czytaliscie, poszukajcie) i wszystko jasne. Zastanow sie przyszla studentko studencie czy dobrze inwestujesz. Czy inwestujesz w siebie czy w uczelnie. Jesli w siebie wybierz inna uczelnie, jesli w wsei pani "B" i jej pracownicy (nie)beda Ci nawet wdzieczni, a Ty zostaniesz na "lodzie". Ci ktorzy juz tam studiowali, studiuja albo maja zamiar sa......, niech kazdy odpowie sobie sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  1. Czytajac pozytywne wpisy o tej uczelni wydaje mi sie ze pisza je osoby tam pracujece, lapiace sie wszelkich metod by utrzymac swoje miejsce pracy. Prawda jest taka ze wsei to maszynka do zarabiania bieniedzy na naiwniakach. Serce mi sie kolacze jak slysze reklame wsei. Jedna wielka bzdura, falsz i obluda. Chyba wiecie jak dzialaja reklamy, proszki do prania cudnie piora, napoje, sprzet cacy, a rzeczywistosc swoja droga. Tak?!. Wystaczy poczytac poprzednie posty i wypowiedz jednego z jej pracownikow odnoscnie studentow (nie czytaliscie, poszukajcie) i wszystko jasne. Zastanow sie przyszla studentko studencie czy dobrze inwestujesz. Czy inwestujesz w siebie czy w uczelnie. Jesli w siebie wybierz inna uczelnie, jesli w wsei pani "B" i jej pracownicy (nie)beda Ci nawet wdzieczni, a Ty zostaniesz na "lodzie". Ci ktorzy juz tam studiowali, studiuja albo maja zamiar sa......, niech kazdy odpowie sobie sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Immigration ...the time to read or check out the content or sites we have linked to below the... edgccgeacdck
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Very nice site! cheap goods
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Very nice site! cheap goods
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Very nice site! cheap goods
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
very nice site! cheap goods ***yieopxa2.com/yxyatax/4.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Very nice site!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Very nice site! cheap goods
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Very nice site!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Very nice site! cheap goods
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...